LM SĒTA

LM SĒTA

Share

ŽOGI, VĀRTI, VĀRTU AUTOMĀTIKA, ATKRITUMU NOVIETNES, 3D PANEĻI, STABI. TEICAMA KVALITĀTE - ZVANIET 28835754 Kurzemes reģionā esam savas lietas profesionāļi.

Uzņēmums LM Sēta nodarbojas ar metāla vārtu izstrādājuma ražošanu - bīdāmie un divviru vārti, kā arī mazie vārtiņi. Pārdodam vārtu automātiku, kā arī piedāvājam uzstādīšanu jau no 2017.gada. Izgatavojam standartizētus kā arī individuāli projektētus pakāpienus, atkritumu novietnes, žogus, stabus, pieejami 3D žoga paneļi un to piederumi. Izgatavojam funkcionāla rakstura vides objektus utt.

20/04/2026

Uzstādām kvalitatīvus žogus un vārtus:
✔️ 3D paneļu žogi.
✔️ Metāla vārti un konstrukcijas.
✔️ Stabu betonēšana un pilna montāža.

Strādājam ātri, precīzi un bez liekām problēmām.
📩 Raksti mums – sagatavosim cenu tieši Tavam īpašumam!

LM SĒTA – žogs, uz kuru var paļauties.

07/04/2026

LM SĒTA - žogu izbūve un materiāla piegāde

Kvalitatīva žogu izbūve:
✔️ Metāls | Koks | Kombinētie risinājumi.
✔️ Metāla stabi ar betonēšanu.

📞 28835754 sazinies un saņem piedāvājumu!

Drošs un moderns žogs Tavam īpašumam.

žogauzstādīšana

17/03/2026

Piedāvājam izgatavot kvalitatīvus un vizuāli pievilcīgus metāla žogus!

✔️ Horizontālie paneļi – moderns un elegants dizains ar individuāliem izmēriem un risinājumiem!

Izgatavojam:
▪️ Žoga sekcijas
▪️ Bīdāmos un veramos vārtus
▪️ Vārtiņus
▪️ Individuālus dizaina risinājumus

📩 Raksti privāti vai zvani 28835754 – sagatavosim piedāvājumu tieši Tev!

08/03/2026

🌷Sveiciens Starptautiskajā sieviešu dienā🌷

LM SĒTA sirsnīgi sveic visas sievietes šajā skaistajā pavasara svētku dienā!
Lai Jūsu ikdiena ir piepildīta ar prieku, spēku, iedvesmu un mīlestību.
Paldies par Jūsu rūpēm, gudrību un sirds siltumu, kas padara pasauli labāku

Ar cieņu,
LM SĒTA





06/03/2026

⚫Piedāvājam izgatavot bīdāmos vārtus pēc individuāla pasūtījuma!

Dažādas apdares iespējas:
✔ Štaketa dēlīši, 3D paneļi, koks vai metāls.
✔ Izgatavojam pēc izmēra
✔ Iespējama vārtu automātika

📩 Raksti ziņu 📞28835754 un sagatavosim piedāvājumu!





05/03/2026

Žogi un vārti pēc individuāla pasūtījuma!
📞 Konsultācijas un pasūtījumi: 28835754 LM SĒTA

Piedāvājam:
✔️ Žogu izgatavošanu un montāžu.
✔️ Bīdāmos un veramos vārtus.
✔️ Vārtu automātiku.
✔️ Metāla stabus un konstrukcijas.
✔️ 3D paneļu žogus.
✔️ Pilnu žoga izbūvi.

25/02/2026

Pavasaris jau tūlīt klāt – laiks sakārtot savu teritoriju!

⚫ LM SĒTA – viss Jūsu žogam un vārtiem vienuviet!
Piedāvājam risinājumus gan privātmājām, gan uzņēmumiem:
✔ Žogi dažādos dizainos un augstumos.
✔ Metāla un paneļu žogu sistēmas.
✔ Žogu stabi un stiprinājumi.
✔ Bīdāmie un veramie vārti.
✔ Vārtu automātika ērtai ikdienai.
✔ Vārtu furnitūra un komplektējošās detaļas.

Nodrošinām:
🚚 Piegādi.
🛠 Uzstādīšanu.
🏗 Konsultācijas un tirdzniecību.

📞 Sazinies ar mums un saņem individuālu piedāvājumu 28835854!

fb.me 18/02/2026

3D ŽOGU PANEĻI PIEEJAMI UZREIZ LIEPĀJĀ!
✔ Augstums: 1530 mm
✔ Stieples biezums: 4 mm
✔ Krāsa: RAL 7016 (antracīts)
✔ Cena: 14,52 € ar PVN

Prece pieejama uzreiz – nav jāgaida piegāde!
📍 Atrašanās vieta: Liepāja
📞 Zvani un rezervē: 28835754
LM SĒTA – drošs risinājums Tavam žogam!

fb.me

Photos from LM SĒTA's post 16/01/2026

❄️Kamēr ziema lutina ar sniegu un iestājas klusāks būvdarbu periods, ir īstais brīdis atskatīties un ielikt padarīto darbu.

✔️Objektā ir veikta žoga konstrukciju uzstādīšana: *izbūvēti pamati,
*uzstādīti masīvi betona stabi,
*ieliktas pasētas.




25/12/2025

🎄Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu💚
Paldies, ka šogad bijāt kopā ar mums❄️ Novēlam siltus svētkus, mieru mājās un veiksmīgu Jauno gadu🎄

30/11/2025

Want your business to be the top-listed Furniture Store in Liepaja?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Liepaja
LV-3414

Opening Hours

Monday 08:00 - 17:00
Tuesday 08:00 - 17:00
Wednesday 08:00 - 17:00
Thursday 08:00 - 17:00
Friday 08:00 - 17:00